Společnost - opravy ARMAC DIČ Ulice a číslo popisné Město PSČ Jméno a Příjmení Email Telefon Číslo reklamace Model zařízení, výrobní číslo, závada Odeslat

Pozáruční opravy ARMAC

Jsme servisním partnerem společnosti Impakt S.A.

Nabízíme pozáruční opravy záložních zdrojů ARMAC

Nabízíme prodej originálních dílů na záložní zdroje ARMAC

Máte-li mimo záruku jakýkoliv problém se záložním zdrojem ARMAC neváhejte nás kontaktovat. Rádi poradíme, pomůžeme, opravíme, případně Vám pokud jste z oboru jen prodáme díly, aby jste si opravu provedli sami.

Díly na opravy Armac jsou originální náhradní díly, které jsou vyrobeny a dodávány přímo od výrobce Armac. Tyto díly jsou navrženy tak, aby perfektně odpovídaly specifikacím a kvalitě zařízení Armac.

Pozáruční opravy s využitím originálních dílů mají několik výhod. Zaprvé, díky použití originálních dílů je zajištěna maximální kompatibilita a spolehlivost zařízení. Díly jsou přesně navrženy tak, aby se dokonale integrovaly a fungovaly v souladu s ostatními komponenty.
Dále, při použití originálních dílů při opravách je zaručena kvalita a dlouhá životnost opraveného zařízení. Tyto díly jsou testovány a certifikovány výrobcem a splňují všechny technické a bezpečnostní normy.

RMA s.r.o.
reklamační oddělení
K Ochozi 761
59301 Bystřice nad Pernštejnem

objednavky@RMAsluzby.cz